<<<       P  o  w  r  ó  t       <<<

-->     Rok szkolny 2007/2008

Gimnazjada Powiatowa w Lekkiej Atletyce

W dniu 30 kwietnia 2008 r. w dość trudnych warunkach atmosferycznych (było chłodno – około 10oC i mokro po porannych opadach deszczu) na stadionie w Hajnówce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce. W zawodach uczestniczyło 8 gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowali gimnazjaliści w kilkunastoosobowym składzie. Niestety żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się wywalczyć tytułu mistrzowskiego. Najlepsze wyniki uzyskali: Mateusz Bartosiak z klasy 3a, który zajął 2 miejsce w skoku w dal wynikiem 508 cm i 3 miejsce w pchnięciu kulą -10.92m, oraz Adam Bagrowski z klasy 1a w biegu na 600 m zajął 3 miejsce. Chłopcy zostali nagrodzeni medalami. Ponadto 4 miejsca wywalczyli: Kaja Mazurczyk z klasy 1a w skoku w dal i Mateusz German z klasy 3a w biegu na 1000m.
Gratulujemy nagrodzonym a pozostałym dziękujemy za udział w zawodach.

Opracował: Roman Daniluk