<<<       P  o  w  r  ó  t       <<<

-->

MISTRZOSTWA POWIATU I GRUPY POŁUDNIOWEJ W PŁYWANIU

Dnia 22 stycznia 2014r w Parku Wodnym w Hajnówce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu. Gimnazjum z DNJB w Hajnówce reprezentowało 5 zawodników:
1. Puc Damian –kl. IIIb gim
2. Rybak Julita-kl. IIc gim.
3. Woroniecka Natalia – Ia gim.
4. Puc Dominika- kl. Ia gim
5. Mosiej Sonja- kl. III b gim.
Wyniki naszych reprezentantów :
RYBAK Julita zajęła II miejsce na 50m w stylu grzbietowym z czasem-39,07 sek. , II miejsce na 50m w stylu dowolnym -34,98 sek.:
WORONIECKA Natalia zajęła I miejsce na 50m w stylu klasycznym z czasem 41,49 sek. , III miejsce na 50m w stylu grzbietowym - 42,06 sek.,:
PUC Damian- zajął II miejsce na 50m w stylu motylkowym z czasem – 37,67 sek. , II miejsce na 50m w stylu dowolnym -32,52 sek., :
RYBAK Julita, WORONIECKA Natalia, PUC Dominika, MOSIEJ Sonja – I miejsce zespołowo w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym z czasem 2,32,14:
W tym samym składzie ,z wielkim zapałem i werwą, nasi uczniowie wzięli udział w Finałach Grupy Południowej w Pływaniu w Bielsku Podlaskim dnia 22.02.2014r. Uczestnik zawodów mógł-wystartować w jednej konkurencji indywidualnej i w sztafecie. :
Wyniki półfinałów : :
WORONIECKA Natalia – I miejsce na 50m stylem klasycznym-39,90 sek. :
RYBAK Julita- III miejsce na 50m stylem grzbietowym – 39,00sek.
Puc Damian- III miejsce na 50m stylem motylkowym-34,5 sek.
RYBAK Julita, WORONIECKA Natalia, PUC Dominika, MOSIEJ Sonja – III miejsce zespołowo w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym - 2,32,80
Finały wojewódzkie odbędą się 5 marca 2014roku o godz.10.00 w Aquaparku Suwałki. Do finału awansują po 2 sztafety i 2 zawodników na dystansach indywidualnych z półfinałów wojewódzkich oraz po 4 z najlepszymi czasami z pozostałych.
Do dalszego etapu zakwalifikowała się : Natalia Woroniecka, Julita Rybak oraz sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie : Julita Rybak, Natalia Woroniecka, Sonja Mosiej, Dominika Puc. TRZYMAMY KCIUKI!!!

Napisała : Irena Grygoruk