<<<       P  o  w  r  ó  t       <<<

XIII Memoriał Mikołaja Wróblewskiego

Dnia 29 maja 2015r w naszej szkole już po raz trzynasty odbył się Memoriał Mikołaja Wróblewskiego- zasłużonego trenera siatkówki i nauczyciela w tej szkole, upamiętniający jego trzynastą rocznicę śmierci. Gościem szczególnym była p.Irena Wróblewska wdowa po zmarłym trenerze Mikołaju Wróblewskim. Organizatorem i opiekunem rozgrywek był p.Roman Daniluk- nauczyciel wychowania fizycznego i trener szkolnej drużyny dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny:
1. Drużyna z ZS nr 4 W Bielsku Podlaskim
2. Drużyna Absolwentów naszej szkoły, którą godnie reprezentował m.in p.Cezary Szykuła- nauczyciel wychowania fizycznego i trener drużyny Uks-u Libero Hajnówka
3. Drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce
4. Drużyna gospodarzy- II LO z DNJB w Hajnówce w składzie: Kruk Łukasz 3D, Antosiuk Jan 3D, Czurak Mateusz 2A, Buszko Michał 2A, Kruk Marcin 2A, Klimczak Marek 2D, Demianiuk Marek 1A, Haponiuk Konrad 1A, Markiewicz Nikon 1A.
Po rozegraniu pierwszego meczu p.Roman Daniluk uroczyście powitał gości i rozpoczął XIII Memoriał czcząc pamięć Mikołaja Wróblewskiego minutą ciszy. Po krótkim powitaniu drużyny przystąpiły do dalszej rywalizacji. Poziom gry był wysoki, a walka między drużynami zacięta. Szczególną uwagę zwrócił mecz pomiędzy naszą licealną drużyną LO DNJB, a ZSZ HAJNÓWKA. Mecz ten był bardzo wyrównany, sety rozstrzygały się na przewagi, jednak z męczącego pojedynku zwycięsko wyszła drużyna gospodarzy wygrywając 2:1 z przeciwnikami. Łącznie rozegranych zostało 6 meczy. Końcowa klasyfikacja prezentuje się następująco :
1 miejsce- ABSOLWENCI
2 miejsce- II LO DNJB
3 miejsce- ZSZ HAJNÓWKA
4 miejsce- ZS 4 BIELSK PODLASKI
Na zakończenie Memoriału wszystkie drużyny otrzymały puchary z rąk pani wicedyrektor Niny Łukasik i pani Ireny Wróblewskiej. Najlepsi zawodnicy z drużyn otrzymali pamiątkowe statuetki. W zespole gospodarzy wyróżniony taką statuetką został Kruk Łukasz z klasy 3D. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!